Przegląd prasy: Dziewczyna z portretu

Zwykły wpis
źródło: www.empik.com

W najbliższym tygodniu do sprzedaży wraz z prasą trafią: Dziewczyna z portretuWięzienny eksperyment oraz Moja matka.

W dalszej części wpisu znajdziecie szczegółową rozpiskę.

 

 

 

1. Dziewczyna z portretu z magazynem Gala.
Cena 29.99 zł - w sprzedaży od 23. maja.

Film możecie nabyć także na nośniku Blu-ray już za 76.99 zł.

Więcej o wydaniu znajdziecie na FilmoSkopie.

Opis dystrybutora: Kiedy Gerda (Vikander) prosi swego męża Einara Wegenera (Redmayne), by pozował jej w kobiecym stroju, ujawniają się od dawna skrywane skłonności Einara, by zostać kobieta. Ciesząc się bezwarunkowym wsparciem kochającej żony, Einar podejmuje walkę o prawo bycia tym, kim chce być – pionierką zmiany płci Lili Elbe.

źródło: www.empik.com

źródło: www.empik.com

2. Więzienny eksperyment z tygodnikiem Newsweek.
Cena 29.99 zł - w sprzedaży od 23. maja.

Opis dystrybutora: Gęsty thriller psychologiczny oparty został na niezwykłej – prawdziwej! – historii. Billy Crudup wciela się w wykładowcę Uniwersytetu Stanforda, profesora Philipa Zimbardo, który w 1971 roku podzielił grupę wybranych wśród studentów 24 ochotników na więźniów i strażników i zamknął ich w sztucznym więzieniu, by sprawdzić źródła agresji w systemie więziennym.

źródło: www.empik.com

źródło: www.empik.com

3.  Moja Matka z tygodnikiem Polityka.
Cena 29.99 zł - w sprzedaży od 24. maja.

Opis dystrybutora: Margherita (Margherita Buy) jest uznaną reżyserką filmową. Praca na planie jej najnowszej, skomplikowanej produkcji, nie przebiega zbyt gładko. Wszystko dodatkowo utrudnia amerykański gwiazdor (John Turturro) w epizodycznej roli, który ledwo sobie radzi z włoskimi dialogami. Równocześnie Margherita musi sprostać wyzwaniom codzienności: problemom z dorastającą córką, chorobie matki i rozstaniu z partnerem. Jak w tym wszystkim wytrwać i nie zwariować? Jak odnaleźć sens, wewnętrzną siłę i radość?

źródło: www.empik.com

źródło: www.empik.com