Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy już od 73zł

Zwykły wpis
swVII_box

Już 21. kwietnia do sklepów trafi film Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy. Oprócz standardowego wydania oraz limitowanych edycji z szatą graficzną ciemnej i jasnej strony mocy w sieciach MediaMarkt i Saturn dostępny będzie także steelbook. W dalszej części wpisu znajdziecie zestawienie ofert z najpopularniejszych sklepów internetowych.

Opis dystrybutora:Kylo Ren i odrodzony z popiołów Imperium złowieszczy Najwyższy Porządek rosną w siłę, a Luke Skywalker przepadł bez wieści w chwili, gdy galaktyka potrzebuje go najbardziej. Rey, pustynna zbieraczka złomu, oraz Finn, dezerter z oddziału szturmowców, łączą siły z Hanem Solo i Chewbaccą w poszukiwaniu ostatniej nadziei na przywrócenie pokoju w galaktyce.

W każdym wydaniu znajdziemy dwie płyty 2D. Druga płyta w pełni poświęcona jest materiałom dodatkowym:

 • Secrets of The Force Awakens: A Cinematic Journey (01:09:14)
 • The Story Awakens: The Table Read (00:04:01)
 • Crafting Creatures (00:09:34)
 • Building BB-8 (00:06:03)
 • Blueprint of a Battle: The Snow Fight (00:07:02)
 • ILM: The Visual Magic of the Force (00:07:55)
 • John Williams: The Seventh Symphony (00:06:51)
 • Force for Change (00:03:22)
 • Deleted Scenes:
  - Finn and the Villager (00:00:31)
  - Jakku Message (00:00:47)
  - X-Wings Prepare for Lightspeed (00:00:22)
  - Kylo Searches The Falcon (00:00:50)
  - Snow Speeder Chase (00:00:48)
  - Finn Will Be Fine (00:00:23)

1.Wydanie w steelbooku:

źródło: www.saturn.pl

źródło: www.saturn.pl

Saturn.pl 109.00 zł
MediaMarkt.pl 109.00 zł

Prezentacja wydania:

Więcej o wydaniu znajdziecie na FilmoSkopie.

2.Standardowe wydanie:

_pressroom_materialy_0_SW_-_E7_-_Przebudzenie_mocy_BD_3D_net

źródło: galapagos.com.pl

Inbook.pl 73.15 zł
MediaMarkt.pl
97.90 zł
Saturn.pl 97.90 zł
CDP.pl 97.99 zł
DVDmax.pl 98.88 zł
Empik.com 99.99 zł
Matras.pl 104.99 zł

Uwaga! Przy ofercie ze sklepu inbook.pl, podana cena uwzględnia rabat 30%, który możecie uzyskać w promocji MasterPass. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Więcej o wydaniu znajdziecie na FilmoSkopie.

3.Edycja limitowana – Jasna strona mocy:

gwiezdne-wojny-przebudzenie-mocy-edycja-limitowana-jasna-strona-mocy-b-iext32747453

źródło: www.empik.com

Empik.com 99.99 zł
DVDmax.pl 124.99 zł

4.Edycja limitowana – Ciemna strona mocy:

gwiezdne-wojny-przebudzenie-mocy-edycja-limitowana-ciemna-strona-mocy-b-iext32747454

źródło: www.empik.com

Empik.comUwaga! Nakład przeznaczony do sprzedaży internetowej został wyczerpany. Wydanie będzie dostępne w salonach Empik po 21. kwietnia.
DVDmax.pl 124.99 zł

Więcej informacji o wydaniach znajdziecie na FilmoSkopie. Zachęcamy również do korzystania z listy życzeń, dzięki której zostaniecie powiadomieni o każdej zmianie cen konkretnego wydania.

 • Paweł Ryszkowski

  Wszystkie powyższe ceny to jakaś kpina. Rozumiem jeszcze 109 zł za Steelbook’a (choć nie do końca rozumiem polityki Saturn’a, który nagle podwyższył cenę o 20 zł), ale „Limitowane Edycje” są śmieszne – jedyne co je różni od zwykłej, to szata graficzna (bo chyba nic innego tam więcej nie ma). I skąd takie ceny – jeśli DVD, które będzie lada moment w gazetach ma kosztować 29.99, czemu wydanie na Blu jest 3-krotnie droższe ?! To są jakieś Gwiezdne JAJA !

  • Radosław Koch

   DVD będzie w gazetach, ale za 40 złotych.
   Różnica w cenie jest o tyle logiczna, że wydanie Blu-Ray ma 2 płyty.

   • Paweł Ryszkowski

    WOW… Z czego druga płyta to dodatki, które można za darmo obejrzeć na youtube, albo wyczytać w pierwszym lepszym portalu filmowym. Analogicznie, gdyby była to wersja 1 BluRay, to powinna kosztować 40 zł ?! Dziwne, że jednopłytowe nowości na Blu, tyle nie kosztują…

    • Radosław Koch

     Nie, takie normalne ceny to powinno być 40 złotych za DVD i 60 złotych za Blu-Ray. Sam przyznam, że 100 złotych za te wydanie to ciut za dużo, ale 80 byłoby ceną w normie. Mi się udało kupić za ok. 70 złotych na Inbooku (miałem dodatkowy rabat), więc jest usatysfakcjonowany.

    • Mierzwiak

     Film też możesz ściągnąć za darmo, więc co się rzucasz?

     • Paweł Ryszkowski

      A gdzie ja się „rzucam”?! Stwierdzam, że ceny wydań są po prostu przesadzone. I, że podnoszenie ceny to niefajna zagrywka.
      Umówmy się, że nie wszyscy oglądają dodatki – poza tym z definicji zamieszczane są DODATKOWO jako bonus, więc niby czemu mają podwajać koszt wydań…

     • Mierzwiak

      Ktoś cię zmusza do kupowania filmów w dniu premiery?

     • Paweł Ryszkowski

      Cały czas mam wrażenie, że do mnie pijesz.
      Rozmawiamy o cenie produktu, a nie o tym czy ktoś mnie zmusza, czy nie – i powtórzę po raz drugi – nie rzucam się – ciągle też nie rozumiem skąd Ci się to wzięło.
      Przykłady niektórych premier pokazują, że da się wypuścić film taniej niż 109 zł (vide Spectre).
      Biorąc pod uwagę, że cena filmu na amazon.co.uk wynosi 15GBP (czyli przeliczając wg dzisiejszego kursu funta 81,54 zł) stwierdzam tylko to, co napisałem na początku – powyższe ceny to kpina.
      I o tym właśnie jest ta dyskusja kolego Mierzwiak. Że mamy porąbane VAT’y i inne podatki, przez które trzeba kombinować i wydawać „Książkę z filmem” (bo VAT na książkę niższy niż na film) albo musimy wielokrotnie obchodzić się smakiem, bo niektóre wydania w Polsce są ignorowane (i chyba nie powiesz mi, że wszystkie części franczyzy Mission Impossible nie są na tyle popularne, żeby je wydać w PL ;))

     • Rafał Schaffrath

      albo np. Zielona Mila, Skazani na Shawshank – nie mają nadal polskich wydań bo…? Bo jeśli by zostały wydane to pewnie po 120 zł i prawie nikt by nie kupił… A za 49 zł to siędystrybutorom pewnie nie chce…

     • Pawel Marcin Mazurek

      Zielona Mila akurat jest na zachodzie dostępna z PL, „Książka z filmem” to jedna wielka popelina, dla zasady nie kupuję, bo nie lubię kiedy ktoś robi mnie w jajo. Nie zdarzyło się by rzeczona „książka” była tańsza od zwykłego wydania, a po cholerę ktoś ma na mnie jeszcze więcej zarabiać. Chore ceny są w PL, ogólnie polityka cenowa. Na zachodzie „STAROCIE (stare wydania)” nie mają windowanych cen – wręcz przeciwnie, u nas jest to normą. Przed długi czas wydania od Imperialu i Galapagos były standardowo dostępne w cenach 49.99, max 69pln, teraz wydania sprzed kilku lat, te dostępne uprzednio za 49.99 są dostępne za 63.99… nie zauważyłem, żeby podatek na te artykuły wzrósł od tamtego czasu…

     • Mierzwiak

      Ale co konkretnie mają pokazać banały które odkrywasz? Dyskusja o tym jak drogie są u nas filmy na Blu-ray była na miejscu może 7 lat temu, ale nie teraz, gdy nowości wychodzą po 70-80 zł a nie 119-129. Zdarzają się droższe jak The Force Awakens właśnie, ale jakoś nie dziwi mnie, że próbuje się wykorzystać tu popularność marki.
      PS. Rozmawiając z pracodawcą też powołujesz się na zarobki w UK?

     • Paweł Ryszkowski

      Tak właśnie robię ;)

      No tak, jest droższy o około 30-40 zł od innych nowości, dlatego, że dystrybutor jest zachłann ;) Marka marką, ale bez przesady.

 • Rafał Schaffrath

  Daj link do Zielonej Mili z napisami PL. Bardzo chętnie bym kupił !!!

 • Sylwia Bartczak

  Steelbook można było kupić w opcji przedpremierowej na MM lub Saturn i wtedy cena była 85,60

  • Pawel Marcin Mazurek

   Nawet 10% jeśli ktoś miał wystarczającą ilość zarejestrowanych zakupów

   • Paweł Ryszkowski

    Zarejestrowane zakupy Saturn chyba przelicza na kody rabatowe a nie %%% – czy się mylę?

    • Pawel Marcin Mazurek

     Max 10% od wartości towaru który chcesz zakupić pod warunkiem że masz na tyle zarejestrowanych zakupów, kod odpowiedni jest generowany