O stronie

logo

Jesteśmy zapalonymi miłośnikami filmów w wszelakiej postaci i właśnie dla takich ludzi stworzyliśmy ten portal. Jeśli lubisz wybrać się do kina, obejrzeć dobry film na DVD, Blu-ray lub on-line, to dobrze trafiłeś. Na Filmożercach znajdziesz promocje, przeceny i kody promocyjne z całego świata. Dzięki nam już nigdy nie przegapisz żadnej okazji!

Filmozercy.com, to również miejsce, gdzie możesz podyskutować o filmach i aktualnych promocjach z innymi kolekcjonerami. Pochwal się upolowanymi rarytasami lub podziel goryczą porażki po straconej okazji życia. Stwórzmy razem społeczność miłośników okazji filmowych.

Kolejnym ważnym powodem, dla którego zdecydowaliśmy się na utworzenie takiego portalu, jest próba obalenia mitu o wszechobecnym piractwie. Pokażmy, że Polacy kupują filmy na DVD i Blu-ray!

To nie wszystko! Specjalnie dla Was stworzyliśmy filmową porównywarkę, która całkowicie odmieni Wasze zakupy w polskich sklepach internetowych. W porównywarce w jednym miejscu znajdziecie najtańsze oferty na dany film. Co najważniejsze, porównywarka wyszukuje oferty w czasie rzeczywistym, co znaczy, że każdy produkt będzie aktualnie dostępny w ofercie danego sklepu i będzie posiadać aktualną cenę.

Z własnego doświadczenia wiemy, że wielu z Was kupuje filmy w zagranicznych sklepach i często szuka w takich wydaniach polskiej wersji. Właśnie dlatego stworzyliśmy listę sprawdzonych tytułów, które na pewno posiadają lektora lub napisy w języku polskim. Na liście znajdziesz wydania ze  Stanów Zjednoczonych i z największych rynków Blu-ray w Europie.  Bazę filmów znajdziesz w zakładce Pomoc w górnym menu.

Pamiętajcie, że Filmożercy to portal tworzony również przez Was. Jeśli znalazłeś jakąś promocję, kod zniżkowy, powiadom nas przez odpowiedni formularz znajdujący się w górnym menu. Po sprawdzeniu źródła informacja o przesłanej promocji trafi na nasz portal, ze szczególnymi podziękowaniami dla najszybszego Filmożercy. Nie trać czasu, okazje czekają!